واردات و ترخیص جرثقیل از گمرک

واردات و ترخیص جرثقیل از گمرک

واردات و ترخیص جرثقیل از گمرک

ترخیص جرثقیل را از بازرگانی اورانوس بخواهید

طبق تمام فرآیند های بازرگانی، ترخیص جرثقیل هم مراحل و روش های خود را دارد. برای این امر نیاز به مجوز و همین طور مدارک مرتبط است. در ادامه به شرح برخی از خدمات و نکات مهم شرکت بازرگانی پارت بنیان جویا در خصوص ترخیص و واردات جرثقیل از گمرک خواهیم پرداخت.

ممکن است قبل از این که بخواهید ترخیص کالای خود را از گمرک انجام دهید سوالاتی ذهنتان را درگیر کند این که ترخیص کالا چیست؟ چه مواردی در ترخیص مهم هستند؟ آیا برای ترخیص حقوق ورودی تعلق می گیرد؟ کارمزد ترخیص چقدر است؟ چه مدت زمان می برد تا ترخیص صورت بگیرد؟ آیا برای ترخیص سامانه ای وجود دارد؟ برای ترخیص مربوط به واردات قطعی چه اسنادی نیاز است؟ مراحل ترخیص کالا شامل چه مواردی است؟ و…

خب پاسخ تمام این سوالات را می توانید با کارشناسان ما در بازرگانی پارت بنیان جویا در میان بگذارید تا هر گونه ابهام را برطرف کنند و از جانبی ترخیص جرثقیل را از گمرک با توجه به تجربه ی بالای ترخیص کاران حاذق خود انجام دهد. 

ترخیص کالا چیست؟

ترخیص کالا : به اظهار کردن کالا در اداره گمرک و خروج آن گفته می شود.

به چه کسی ترخیص کار گفته می شود؟

ترخیص کار به کسی گفته می شود که طبق ماده ۱۲۸ قانون امور گمرکی وظیفه دارد به عنوان وکیل از جانب صاحب کالا مراحل ترخیص را به اتمام برساند.

البته ناگفته نماند که ترخیص کار یا کارگزار گمرکی اگر قصد دارد فعالیت مستمر در ترخیص از جمله ترخیص جرثقیل داشته باشد باید دارای پروانه مخصوص از گمرک ایران باشد.

انواع جرثقیل: هیدرولیکی و کابلی با قرقره.

بازوی جرثقیل از لحاظ چرخشی به چند نوع تقسیم می شود: بازوی ثابت، بازوی گردان و بازوی نیم گردان.

شرکت ترخیص کالای بازرگانی پارت بنیان جویا ترخیص انواع جرثقیل و تجهیزات بالابرنده و همین طور واردات مربوط به جرثقیل های سنگین و فوق سنگین انجام می شود.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.